Aktualności i wydarzenia Szkolenia
Elektrownie Słoneczne dla domu

Elektrownie słoneczne dla rolnictwa

Kompleksowa obsługa inwestycji

 
 
Dużą część budżetu gospodarstwa rolnego stanowią rachunki za prąd elektryczny! Dzięki firmie CentroEnergia możesz to zmienić. Pokrycie niewykorzystanych połaci dachowych panelami fotowoltaicznymi w prosty sposób sprawia że oszczędzasz na zakupie energii elektrycznej z zakładu energetycznego, którą teraz produkujesz sobie za darmo ze słońca, a nadwyżki energii możesz odsprzedać z zyskiem.
Integrator elektrowni fotowoltaicznych jakim jest CentroEnergia zadba o dobór najwyższej jakości podzespołów od wiodących europejskich producentów, oraz zoptymalizuje elektrownie słoneczną, abyś Ty mógł się cieszyć bezobsługową eksploatacją i darmową energią elektryczną przez lata.
 
 
Elektrownie fotowoltaiczne są dobrze przystosowane do współpracy z urządzeniami zasilanymi napięciem 230 V jak również napięciem trójfazowym. Możemy zastosować je w:
  • budynkach gospodarczych,
  • przechowalniach owoców i warzyw,
  • ogrzewaniu, oświetleniu i wentylacji szklarni,
  • napowietrzaniu stawów rybnych i jezior,
  • pompowaniu wody, nawadnianiu areałów,
  • suszarniach zbórz, warzyw, owoców i ziół,
  • monitoringu pracy podzespołów elektronicznych
 
 
 
 
          
 
W trosce o środowisko
Ekologiczne gospodarstwo - zdrowsze produkty
 
Średniej wielkości elektrownia fotowoltaiczna o mocy 100kW pozwala uniknąć emisji 60 ton CO2 rocznie, a jej okres żywotności wynosi 25-30 lat (gwarantowana sprawność elektrowni). Elektrownia słoneczna to realne, niezawodne i ekonomiczne zródło energii odnawialnej.
 

 
Wybrane projekty referencyjne elektrowni słonecznych:
Kliknij na jedną z poniższych realizacji, aby zobaczyć szczegóły:

Więcej