Aktualności i wydarzenia Szkolenia
Elektrownie Słoneczne dla domu

Farmy fotowoltaiczne

Kompleksowa obsługa inwestycji

 
 
Farmy fotowoltaiczne są najbardziej opłacalnym przedsięwzięciem pod względem nakładów inwestycyjnych w stosunku do czasu i stopy zwrotu. Proces inwestycyjny dla farm fotowoltaicznych w porównaniu do farm wiatrowych jest zdecydowanie mniej skomplikowany i czasochłonny ze względu na brak konieczności uzyskania zgód środowiskowych. Od podjęcia decyzji o rozpoczęciu inwestycji do jej uruchomienia trwa zazwyczaj kilka miesięcy. 
CentroEnergia zapewnia kompleksową obsługę budowy farm fotowoltaicznych, od pomysłu po wykonanie i uruchomienie, możecie Państwo powierzyć budowę swojej farmy specjalistom, którzy wykorzystując posiadane doświadczenie i podzespoły najwyższej jakości wykonają dla Państwa farmę fotowoltaiczną zapewniając jej długą bezobsługową eksploatację przez lata.
 
CentroEnergia oferuje kompleksową realizację farm fotowoltaicznych w oparciu o wydajne i sprawdzone rozwiązania technologiczne. Zapewniamy przygotowanie analizy inwestycyjnej, niezbędnej dokumentacji, dobranie odpowiednich komponentów farmy słonecznej gwarantujących maksymalną efektywność, zapewniamy pomoc w wyborze finansowania inwestycji. Dzięki produktom najwyższej jakości nasze instalacje PV zapewniają maksymalną wydajność i szybki zwrot inwestycji.
 
 

 

 
 

 

Etapy inwestycji w farmę fotowoltaiczną:
  • Projekt koncepcyjny elektrowni fotowoltaicznej
  • Warunki do Operatora Energetycznego
  • Uzgodnienie budowlane i elektryczne
  • Projekt budowlany i energetyczny
  • Doradztwo w wyborze finansowania
  • Budowa, przyłączenie, formalności administracyjne
  • Serwis i obsługa
Wybrane projekty referencyjne elektrowni słonecznych:
Kliknij na jedną z poniższych realizacji, aby zobaczyć szczegóły:

Więcej