Aktualności i wydarzenia Szkolenia
Elektrownie Słoneczne dla domu

CentroEnergia

Integrator elektrowni fotowoltaicznych

 
 

CentroEnergia to integrator systemów fotowoltaicznych . W ramach naszej działalności zajmujemy się projektowaniem, dystrybucją i instalacją elektrowni słonecznych. Oferujemy kompleksową realizację inwestycji od projektu koncepcyjnego, aż do uruchomienia . Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku krajowym i zagranicznym nabyliśmy umiejętności, które pozwalają nam na realizację najbardziej wymagających przedsięwzięć w tym zakresie. Głównym celem działalności naszej firmy jest maksymalne wykorzystanie energii słonecznej

Zakres naszej działalności obejmuje:

  • projektowanie oraz budowę elektrowni słonecznych "pod klucz"
  • przygotowanie dokumentacji i wszystkich formalności
  • serwis i obsługę pogwarancyjną,
  • dystrybucję (moduły fotowoltaiczne, inwertery itd.),
  • ekspertyzy,
  • specjalistyczne szkolenia prowadzone przez ekspertów,

 
Zespół specjalistów:


 
   Na sukces i nieustanny rozwój naszej firmy nieoceniony wpływ ma tworzący ją zespół. Realizując wyzwania zawodowe jednocześnie czerpiemy radość z rozwoju naszej pasji. Dzięki współpracy z czołówką polskich naukowców dysponujemy aktualną wiedzą w zakresie fotowoltaiki, co pozwala wdrażać wydajne i sprawdzone rozwiązania.


  
 
Doświadczenie i wiedza:

    Nasza firma posiada autoryzację trzeciego, co do wielkości producenta paneli PV na świecie. Moduły fotowoltaiczne posiadają gwarancję wydajności na 25 lat, która została potwierdzona wieloma certyfikatami, takimi jak: TUV, UL, ISO, Intertek ETL, Golden Sun oraz tzw. Bankability.


Imprezy branżowe, targi, konferencje:

    Regularnie uczestniczymy w konferencjach branżowych jak również w krajowych i międzynarodowych targach poszerzając wiedzę oraz doświadczenie.
 


CentroEnergia - czysta energia, czysty zysk!